Referencje

Dodaj opinię
Ewa
08-05-23, 19:09
W dniach 4-5 maja mieliśmy wycieczkę po Warszawie, którą pomógł mi zorganizować Pan Kamil Napierała. Okazał się miłym, kontaktowym i profesjonalnym organizatorem. Jego propozycje zakwaterowania, posiłków i przewodnika po Warszawie -pani Eli-okazały się bardzo trafne. Dzięki NIM mieliśmy super możliwość dobrze spędzić ten czas w stolicy, zyskać dużo ciekawej wiedzy na temat historii, zabytków i tradycji tego miasta oraz przyjemnie wypocząć w poleconym hostelu, a także bardzo smacznie się posilić. Gorąco polecam profesjonalność obojga PAŃSTWA. Mój wybór okazał się doskonały.
Dorota
13-02-23, 11:31
Polecam z całego serca Panią Elżbietę Drylewska, która przepięknie przedstawiła nam historię Warszawy, potrafi zainteresować dorosłych jak i młodzież. Serdecznie polecam
Pracownicy Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. I. Łukasiewicza w Bóbrce
02-12-22, 14:34
Kilka dni temu, w miłej i życzliwej atmosferze, zwiedzaliśmy Warszawę z Panią Elżbietą Dylewską. Pani Elżbieta ma ogromną wiedzę i z wielką pasją opowiada o trudnej, ale równocześnie wspaniałej i fascynującej historii stolicy. Dostrzegając szerokie spektrum miasta, potrafiła nie tylko uchwycić i przekazać nam atmosferę i klimat Warszawy w różnych okresach historycznych, ale także zarazić miłością do stolicy. Wybraliśmy spacer Traktem Królewskim, ale Pani Elżbieta zaprowadziła nas też w inne wyjątkowe miejsca, aby pokazać nam gazowe latarenki oświetlające ulicę Agrykola czy znaleźć się koło Pomnika Jana III Sobieskiego, dokładnie w tym miejscu, gdzie 192 lata temu, w Noc Listopadową, gromadzili się powstańcy ruszając na Arsenał. Polecamy także profesjonalny i niezawodny kontakt z Panem Kamilem Napierałą. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.
Andrzej
28-09-22, 12:16
25 września 2022r--korzystaliśmy z wycieczki po Warszawie.Oprowadzał nas Pan Paweł b. dobrze przygotowany,sympatyczny, "elastyczny" w realizacji programu,polecamy pana Pawła.
Było nas 12 osób a woził nas busem Pan Darek,spełniał każde życzenie,cierpliwy uprzejmy,uczynny.Bardzo polecam usługi u Pana Kamila,Niezawodny duet Pawełi Darek zagwarantowali wspaniałą wycieczkę.WA.
Szkoła Podstawowa z Międzyzdrojów
18-09-22, 18:21
Gorąco polecam wycieczki organizowane przez pana Kamila. Bardzo elstyczne podejście, wszystko dopasowane do naszych potrzeb, świetny kontakt, wspaniała opieka na miejscu i cudowne wrażenia po powrocie!
Grażyna
27-06-22, 19:00
Polecam bardzo serdecznie organizację wycieczki z Panem Kamilem. Pełny profesjonalizm, szybki kontakt i działanie. Wycieczka przebiegła bardzo dobrze. Przewodnik Pan Paweł to MEGA WIEDZA I WSPANIAŁA SKARBNICA WIADOMOŚCI o Warszawie. Bardzo ciekawie opowiadał uczniom ze szkoły podstawowej o naszej stolicy. Dziękuję i polecam.
Zdzisław
27-06-22, 12:47
Polecam organizację wycieczek po Warszawie przez Pana Kamila Napierałę. Cała logistyka wykonano wzorowo, program zrealizowany z nawiązką. To wszystko za przystępną cenę. Grupa z PTTK Gorlice jeszcze raz dziękuje za wszystko.
Sylwia
03-06-22, 11:04
Serdecznie polecam Pana Kamila i Panią Elżbietę, wszystko zorganizowane profesjonalnie, dzieci zachwycone wycieczką jak i Panią przewodnik, która z zainteresowaniem opowiadała. Pozdrawiam i polecam
Szkoła Podstawowa w Sierosławiu
23-05-22, 10:03
Z całego serca polecamy. Pan Kamil zajął się nami bardzo profesjonalnie. Interesował się na bieżąco przebiegiem naszego czterodniowego pobytu w stolicy. Przewodnik Pani Elżbieta Dylewska w sposób bardzo przystępny dla dzieci przykazywała historię miasta. Zawsze uśmiechnięta i radosna zarażała swoim entuzjazmem całą grupę, dzięki czemu zwiedzanie było samą przyjemnością. Zaplanowane lekcje muzealne uatrakcyjniały zwiedzanie. Polecony hotel O3 - czysty, miła obsługa, dobre jedzenie. Firma dysponuje systemem audio guide co było wielkim udogodnieniem.
Jeszcze raz dziękujemy i życzymy pomyślności w rozwoju firmy i dla pracowników.
Uczestnicy i opiekunowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Sierosławiu.
Marysia
27-04-22, 17:53
Polecam z całego serca!! Bardzo dobry, konkretny i szybki kontakt z Panem Kamilem, który jeszcze przed wyjazdem doradzał i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Również oprowadzanie po Warszawie z Panią Elą,to czysta przyjemność. Ma wspaniały dar opowiadania o najważniejszych miejscach i wydarzeniach związanych z Warszawą. Nieoceniona była również jej pomoc i sugestie co do przemieszczania się po Warszawie w kolejnych dniach naszego pobytu. Dziękujemy jeszcze raz i pozdrawiamy wszystkich Państwa serdecznie.
Paulina
09-04-22, 07:06
Pięknego dnia jesiennego, choć trochę deszczowego po Warszawie chadzaliśmy i bardzo miłej Pani przewodnik słuchaliśmy. Pani Karolina pokazała nam ciekawe zakątki stolicy, o której połowa młodzieży i dorosłych przez całe życie nie słyszy. Nasza młodzież dużo pytań zdała i na wszystkie wyczerpująca odpowiedź otrzymała. Po zwiedzaniu wszyscy bogatsi w nową wiedzę o naszej stolicy pięknie dziękowaliśmy i do ciepłego autokaru zmierzaliśmy.

Podczas zwiedzania czuliśmy miłą atmosferę, dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o Warszawie i zobaczyliśmy piękne miejsca i zabytki.

Serdecznie pozdrawiam i polecam Panią Karolinę
Marta
10-02-22, 21:50
Bardzo miła pani jeśli ktoś nie jest z Warszay to bardzo polecam ja nie jestem z Warszawy i dzisiaj była na taki zwiedzaniu z panią Karoliną moja córka ją bardzo polubiła poleca dla wszystkich ?
Elwira
05-12-21, 08:58
Pani Karolina to bardzo sympatyczna osoba z dużą wiedzą o mieście. Zwiedzanie Warszawy z takim przewodnikiem to czysta przyjemność. Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiamy Panią serdecznie. Być może do zobaczenia... Swiecie ?
Danuta
15-11-21, 13:00
13.XI 2021
DZIKUJEMY za profesjonalne itematyczne
Oprowadzanie po Starym Mieście Pani Ela pokazała i bardzo interesująco opowiedziała nam o miejscach które zwiedzaliśmy.
Polecamy bardzo tę firmę za pomoc we wszystkich moich
problemach.Pani Karolina pomogła nam w znalezieniu restauracji na
Krakowskim Przedmiściu gdzie zjedliśmy bardzo dobry obiad .Rosół býł jak domowy.
Firma dysponuje systemem audio guide co jest wielkim udogodnieniem.
Jeszcze raz dziękujemy i życzymy pomyślności w rozwoju firmy i dla pracowników.
Jolanta
08-11-21, 07:09
Byliśmy 6.11.2021 z kołem Gospodyń Wiejskich Kalina Kobiele Małe na wycieczce w Warszawie. Rano oprowadzała nas Pani Ela, opowiadała bardzo ciekawie o Warszawie w czasie wojny. Słuchaliśmy bardzo ciekawych opowiadań. Potem od godziny 13 zaopiekowała się naszą grupą przesympatyczna Pani Karolina. Zwiedzaliśmy Pałac Kultury , jechaliśmy Traktem Królewskim. Zaczyna się on na placu Zamkowym i biegnie Krakowskim Przedmieściem, Nowym Światem, Alejami Ujazdowskimi, ulicami Belwederską i Sobieskiego do Wilanowa. W Wilanowie byłyśmy w Ogrodach Świata, coś przepięknego i wartego obejrzenia. Jeśli czytasz te opinię i szukasz przewodnika to z całego serca polecam Panią Karolinę, ma ogromną wiedzę , jak opowiada to bardzo chętnie się słucha tego co ma do opowiedzenia o Warszawie. Bardzo miło wspominamy wycieczkę i jeszcze raz bardzo dziękujemy za mile spędzony czas . ?
Magda
25-10-21, 12:55
Zachwyceni Warszawą, po której oprowadzała nas pani Karolina obiecuję powtórny przyjazd. Historie zabytków, miejsc, ludzi opowiadała z pasją w sposób ciekawy, a wręcz malowniczy. Na pewno skorzystamy z fachowej pomocy K&K Napierała jeszcze nie raz. Zachęcam wszystkich poszukujących profesjonalnego wsparcia do skorzystania z usług w/w firmy.
Beata
24-10-21, 10:52
W jesienne dni października (20-22.10.2021), my kudowianie- młodzież i opiekunki grupy, mieliśmy zaszczyt podziwiać Warszawę pod opieką pani Karoliny. Dobór programu do uczestników, dostrzeżenie potrzeb zwiedzających, życzliwość, zaangażowanie Pani pozwoliły nam z zainteresowaniem słuchać i dostrzegać uroki stolicy. Miejsca, które dzięki Pani zobaczyliśmy i wiedzę, jaką zdobyliśmy, na długo pozostaną w naszej pamięci. Wiemy też, że niektórzy już zapowiedzieli powrót do Warszawy :) Z całego serca jeszcze raz dziękujęmy!
Ania
19-10-21, 21:18
Przyjechałyśmy do Warszawy grupą 10 kobiet z Koła Gospodyń Wiejskich z Gostynia koło Pobierowa.
Pani Karolina zajęła się nami wspaniałe , pokazała nam piękny kawałek tego cudownego miasta.
Polecam to super przewodnik
Beata
18-10-21, 20:47
Dziękujemy za mile spędzony dzień. Pani Karolina to świetny przewodnik oraz miła i sympatyczna osoba. Polecam
Janusz
12-10-21, 19:27
Bardzo udana wycieczka po Warszawie z mila i sympatyczna Pania Karolina. Merytorycznie bardzo dobrze przygotowana. Polecam wszystkim
Janina 08.10.2021
08-10-21, 18:03
Dzisiejszy dzień w Warszawie z Panią Karoliną wspominać będziemy często.
Nasza czwórka wnuków wzięła udział w świetnie przemyślanej lekcji historii, literatury i sztuki i mogła przez kilka godzin wsluchiwać się w ciekawy przekaz. A co najważniejsze P. Karolina mówiła zrozumiale i interesująco dla każdego z nas.
Pani Karolina jest doskonałym przewodnikiem, nie tworzy barier oddaje się cała swojej pasji. Polecam spacer po Warszawie z p. Karoliną. ???
Szkoła Podstawowa z Bulkowa 6.10.21r.
08-10-21, 08:56
Profesjonalne oprowadzanie po Starówce, odpowiednie podejście do młodzieży. Rzetelne informacje, dostosowanie formy przekazu do każdego z uczestników. Polecamy, zachęcamy i z pewnością skorzystamy następnym razem ?
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii im. Kompanii Gołanieckiej w Gołańczy
04-10-21, 09:37
Serdecznie dziękujemy za super wycieczkę po Warszawie. Pełen profesjonalizm i opieka. Dziękujemy za rzeczowe i ciekawe opowieści o Warszawie. Pani Karolina to bardzo uśmiechnięta osoba, która posiada ogromną wiedzę na temat naszej stolicy. Wycieczka była pełna niezapomnianych wrażeń.
Polecamy przewodnictwo K&K Napierała i liczymy, że jeszcze kiedyś będziemy mogli skorzystać z Państwa usług.
Joanna
04-10-21, 09:26
Zwiedzanie z Panią było strzałem w 10! Bardzo dobrze przemyślany spacer, pełen ciekawostek! Jest Pani bardzo inspirująca, pełna energii konkretna. Nikt się nie nudził.
Bardzo dziękujemy za wspólny czas! Zaczarowała nam Pani Warszawę (choć w części:)) - mamy dużo miłych wspomnień!
Wszystkim, którzy się wahają - serdecznie polecamy spacer z Panią!
Guest
24-09-21, 22:28
Dobry wieczór. Mieliśmy przyjemność korzystać w dniach 22-23.09.2021. z usług przewodnika Pani Karolina. Osoba bardzo komunikatywna w stosunku do młodzieży, bardzo pomocna w logistyce organizacji kolejności zwiedzanych punktów. Duża wiedza i umiejętność przekazania i zachęcenia do poznawania historii naszej stolicy. Osoba godna polecenia.
Ekipa 17-19 września 2021
20-09-21, 09:37
Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie naszej wycieczki do Warszawy. Profesjonalizm i niesamowita wiedza p. Karoliny o naszej stolicy. Pan Kamil sprawnie zorganizował nam przemieszczanie się do kolejnych miejsc zwiedzania. Opieka, dbałość by wszystko było jak należy, to niewątpliwie dodatkowe atuty tego Duetu. Polecamy!
GRAŻYNA
15-09-21, 00:00
W imieniu Koła Gospodyń Wiejskich z Jankowa Przygodzkiego (Wielkopolska) pragnę gorąco podziękować Pani Karolinie za zorganizowanie w sposób bardzo profesjonalny i sprawny naszej wycieczki w dniach 10-12 września 2021r. Jesteśmy pod wrażeniem Pani wiedzy, elokwencji,i pięknych opowieści o Warszawie. Pani Karolina przez cały czas trwania wycieczki bardzo opiekowała się nami tak, że nawet kontrolowała hotel sprawdzając jakie mamy posiłki i pokoje..Kiedy byliśmy zobaczyć Warszawę nocą zorganizowała dla naszego bezpieczeństwa dodatkową opiekę. Zrealizowaliśmy cały plan wycieczki a nawet więcej. Za pomoc w organizowaniu wycieczki podziękowania i uznanie należą się także Panu Kamilowi. Bardzo profesjonalny duet, oddany swojej pasji. Serdecznie dziękujemy i POLECAMY WSZYSTKIM do pomocy przy zwiedzania Warszawy !!!
Guest
09-09-21, 12:16
Członkowie Klubu Senior+ z Głuchowa bardzo serdecznie dziękują za profesjonalne zorganizowanie wycieczki do Warszawy w dniu 08.09.2021 r. Polecamy skorzystanie z oferty zwiedzania stolicy pod opieką Pani Karoliny.
Agnieszka
06-09-21, 19:45
Bardzo serdecznie dziękujemy i polecamy.
Sprawnie, ciekawie, bardzo sympatycznie i profesjonalnie!
Urlopowiczki ze Śląska.
Guest
04-09-21, 18:06
04 09 2021 godz 18 KGW Wożniczanki z Wożniki właśnie zakończyły zwiedzanie naszej stolicy pod kierunkiem Pani Karoliny Napierały przewodnika po Warszawie .Jesteśmy zadowoleni z profesjonalizmu Pani Karoliny dziękujemy i polecamy.
Danuta
20-08-21, 13:50
Klub Seniora "Jaśki" z Ostroroga serdecznie dziękuje za kompleksowe zorganizowanie pobytu i zwiedzania Warszawy.
Serdecznie polecamy mając nadzieję że jeszcze skorzystamy z państwa usług. Danka Przybysz
Anna Jarmuła-Patoń
12-08-21, 08:31
W imieniu swoim, uczestników wycieczki w dniu 10 sierpnia 2021 serdecznie dziękujemy Pani, Pani Karolinie , za rzeczowe, ciekawe i sympatyczne opowieści o Warszawie. Zwiedzanie zakątków Warszawy z panią było przyjemnością . Dzieci bardzo zadowolone, opiekunowie i kierowcy również - jesteśmy pod wrażeniem.. Pani temperament, sposób bycia oraz umiejętności organizacyjne, ogromna wiedza, piękna polszczyzna, poczucie humoru sprawiły, że czuliśmy się wspaniale. Jeżeli wrócimy do warszawy a na pewno wielu z nas to będziemy chcieli znów się z Panią spotkać. Dziękujemy również Panu Kamilowi za wszelką pomoc przy organizacji wycieczki, rezerwacje biletów i obiadu - ciekawe rozwiązania ,żeby wycieczka przebiegła bardzo sprawnie . Także wielkie DZIEKUJE w imieniu swoim i dzieciaków dla Państwa widać że kochacie to co robicie. Życzę powodzenia w życiu osobistym i zawodowym. Anna Jarmuła-Patoń
Elżbieta Czarny Dunajec
05-08-21, 19:41
Dobrze i profesjonalnie przeprowadzona wycieczka polecam każdemu
Greens Słupno
22-06-21, 21:53
Greens Słupno oraz Szkoła Podstawowa w Słupnie bardzo serdecznie dziękuję Pani Karolinie Napierała za profesjonalną pomoc w zorganizowaniu i oprowadzeniu wycieczki po Warszawie. Dzieci oraz kadra bardzo zadowolona. Dziękujemy za miłe spędzony czas i do zobaczenia na kolejnych wycieczkach?
Szkoła Podstawowa nr 3 im. 100-lecia Odzyskania Niepodległości w Kudowie-Zdroju
13-06-21, 20:16
W imieniu swoim, uczestników wycieczki (09.06.2021r.-11.06.2021r.) oraz rodziców moich uczniów, którzy przysyłali do mnie już wczoraj wyrazy uznania, serdecznie Pani, Pani Karolino, dziękuję za rzeczowe, ciekawe i sympatyczne opowieści o Warszawie. Miło było Panią poznać i zwiedzać to niezwykłe miasto w Pani towarzystwie. Pani temperament, umiejętności organizacyjne, ogromna wiedza, piękna polszczyzna, poczucie humoru sprawiły, że czuliśmy się wspaniale. Wiem,że wielu z nas, uczestników wycieczki, dzięki Pani, wróci do Warszawy... Mam przeczucie, że jeszcze się spotkamy... Życzę powodzenia w życiu osobistym i zawodowym. Agnieszka Świderska.
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trzeboszowicach - Agata Syc-Prochera
28-09-20, 13:58
W imieniu uczniów, ich rodziców i nauczycieli naszej szkoły, pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za profesjonalne zorganizowanie naszej wycieczki do Warszawy w dniach 23.09. - 25.09.2020r.. Jesteśmy wdzięczni Panu Kamilowi Napierała za rzetelne przygotowanie programu zwiedzania Warszawy, dostosowanego do wieku uczestników, a także zorganizowanie noclegów i wyżywienia zgodnie z obowiązującymi procedurami reżimu sanitarnego. Jesteśmy pełni uznania wiedzy i przygotowania merytorycznego Pani Karoliny Napierała, która towarzyszyła nam jako przewodnik podczas zwiedzania Warszawy. Z prawdziwą przyjemnością polecamy usługi Państwa Napierała i liczymy, że w przyszłości również będziemy mogli skorzystać z Państwa oferty.
Łączę pozdrowienia
Agata Syc- Prochera wraz z uczestnikami wycieczki
K.G.W w Annopolu Starym
14-09-20, 21:37
Dziękujemy bardzo pani Karolinie Napierała że przyjęła nas bardzo miło w Warszawie. Bardzo sympatyczna osoba uśmiechnięta z bardzo dużą wiedzą. Umiejąca tą wiedzę przekazać, ubarwione niejednokrotnie jakim humorem. Sucha się z ciekawością i zainteresowaniem. Poleca dobre obiady ?. Wszystkie uczestniczki wycieczki były zadowolone. Godna polecenia. Dziękujemy pani Karolino może kiedyś uda nam się jeszcze spotkać na jakiejś wycieczce.
Koło Gospodyń Wiejskich w Lubieniu
18-08-20, 13:47
Dziękujemy serdecznie Pani Karolinie Napierała za pomoc w zorganizowaniu i oprowadzeniu wycieczki po Warszawie.
Wszystkim polecamy P. Karolinę , osobę bardzo sympatyczną , pełną humoru ,świetnego kontaktu z ludżmi a przede wszystkim niesamowitej wiedzy i umiejętności jej przekazania.
Dziękujemy i życzymy sukcesów w pracy zawodowej oraz spelnienia marzeń.
Dom Pomocy Społecznej, ul. Krakowska 55 w Krakowie
26-07-19, 11:32
Mieszkańcy i pracownicy Domu bardzo serdecznie dziękują pani Karolinie za pokazanie nam uroków Warszawy. Pomimo trudności bardzo dziękujemy za wyrozumiałość, pomoc i dobre serce. Nie codziennie spotyka się tak miłych i sympatycznych ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem potrafią przekazać swoją wiedzę. "Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka". Dziękujemy
Agnieszka Długosz
30-05-19, 18:37
Serdecznie dziękujemy za przygotowanie wycieczki w dniach 27-29 maja 2019 r. na trasie Kraków-Wieliczka-Zakopane - Zator.
Program wycieczki w pełni spełnił oczekiwania młodzieży. Każdy dzień był fantastycznie zorganizowany i pełen niezapomnianych wrażeń.
Szczególne podziękowania składamy na ręce naszego pilota- Pana Kamila Napierała, który po raz kolejny potwierdził swój profesjonalizm oraz zaangażowanie.
Liczymy na dalszą owocną współpracę z biurem podróży GLOB w przyszłym roku szkolnym.
Agnieszka Długosz i Agnieszka Niedźwiedź
PANIE Z ZANIEMYŚLA
15-10-18, 12:48
Serdeczne podziękowania dla Pani Karoliny za piękną wycieczkę po Warszawie - kompetencja, wysoka kultura osobista, punktualność, swoboda i świetny kontakt z ludźmi - czas minął za szybko, ale wrażenia pozostaną na długo w pamięci!
Dziękujemy za zorganizowanie pięknego czasu w stolicy. Pozdrawiamy serdecznie!!
Gimnazjum Nr 1 w Łukowie
06-11-17, 17:03
Podziękowanie.
Serdecznie dziękujemy Panu KAMILOWI NAPIERAŁA
za wzorową pracę pilota wycieczki na trasie Kraków- Wieliczka- Tatry- Zakopane zorganizowanej w dniach
17- 18- 19 maja 2017 r.
Dziękujemy za wyrozumiałość, uprzejmość, niezwykłe
i sympatyczne traktowanie oraz humor!

Serdecznie Pana Kamila pozdrawiamy
Agnieszka Długosz,
Agnieszka Niedźwiedź,
Beata Sulej,
Ks. Robert Ponikowski
wraz z Uczniami z Gimnazjum Nr 1 w Łukowie
Barbara Kucińska, Henryka i Zdzisław Strzeżkowie
20-06-16, 15:02
Witam,

Przesyłamy podziękowania dla pilota wycieczki Bawaria, Tyrol, Północne Włochy Pana Kamila za ciekawe przekazywanie informacji o danym regionie, opiekę, cierpliwość, załatwianie spraw trudnych i duże zaangażowanie w spełnianie naszych próśb.

Pozdrawiamy

Barbara Kucińska ,Henryka i Zdzisław Strzeżkowie
Barbara, Weronika, Dariusz Bebelscy.
20-06-16, 14:50
Witamy, 

Chcielibyśmy podziękować panu Kamilowi Napierała za wspaniałe pilotowanie wycieczki, obszerną wiedzę i uśmiech , który towarzyszył mu każdego dnia, mimo rożnych niedogodności. Wspaniały młody człowiek.

Barbara, Weronika, Dariusz Bebelscy.
Robert Bednarczyk
23-09-14, 16:44
W ubiegłym tygodniu wspólnie z żoną byłem uczestnikiem organizowanej przez Was wycieczki do Chorwacji organizowanej przez Pocztę Polską oddział w Siedlcach.Naszym przewodnikiem był Pan Kamil Napierała.

Chcieliśmy Państwu bardzo podziękować za bardzo dobrą organizację wycieczki, wysoki standard hoteli gdzie byliśmy zakwaterowani, sprawny transfer. Ale szczególne słowa podziękowania chcieliśmy skierować pod adresem wspomnianego Pana Kamila.Chciałbym tę opinię zamknąć w słowach "uczestniczę w wycieczkach od kilkunastu lat, ale na tak dobrego przewodnika trafiłem po raz pierwszy.

Mam nadzieję, że powyższe w pełni oddaje emocje, które chcę przekazać. Życząc samych zadowolonych klientów, pozostaję z poważaniem.

Robert Bednarczyk
Kierownik Działu Koordynacji Sieci
Region Sieci Warszawa - Województwo
Andrzej Łomża
16-06-10, 17:00
Pan Kamil Napierała współpracuje z naszym biurem od 2006 roku. W okresie minionych 5 lat wielokrotnie pilotował wycieczki krajowe i zagraniczne, zarówno dla grup młodzieżowych jak i turystów dorosłych.

Pan Kamil Napierała z powierzonych obowiązków wywiązywał się zawsze wzorowo. Kultura osobista, wiedza merytoryczna, umiejętność rozwiązywania sytuacji nagłych, poczucie humoru i troska o grupę sprawiały, że imprezy pilotowane przez Pana Kamila zawsze uzyskiwały bardzo wysokie oceny, czego najlepszym dowodem jest ponowne korzystanie przez Klientów z oferty naszego biura.

Z prawdziwą przyjemnością polecam osobę Pana Kamila Napierały jako rzetelnego i w pełni profesjonalnego pilota wycieczek.

Andrzej Łomża
GLOB Biuro podróży, turystyki i aktywnego wypoczynku
Opiekunowie oraz uczniowie Publicznego Gimnazjum w Ostrówku
22-06-07, 16:53
Podziękowanie dla pilota wycieczki Pana Kamila Napierały za pełne profesjonalizmu zorganizowanie i przeprowadzenie wycieczki do Krakowa i Zakopanego oraz na Słowację w dniach 11-14 czerwca 2007r. dla uczniów Publicznego Gimnazjum w Ostrówku.

Już Homer twierdzi, że „Podróżowanie to najwspanialsza rzecz na świecie”. Dzięki Pańskiej pracy również my mogliśmy się o tym przekonać. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie dla nas tak atrakcyjnej oferty turystycznej w postaci programu wycieczki do Krakowa, Zakopanego i na Słowację, a przez to dostarczenie nam niezapomnianych wrażeń, wprowadzenie w świat urzekającej swym pięknem przyrody, architektury i tradycji tatrzańskiej, przedstawienie nam stolicy Podhala – Zakopanego oraz pełnego śladów przeszłości grodu Kruka.

Z życzeniami wielu równie usatysfakcjonowanych klientów.