Przewodnik Warszawski

Jestem licencjonowanym doświadczonym przewodnikiem miejskim po Warszawie. Od 15 lat oprowadzam grupy turystów po stolicy. Każdą wycieczkę przygotowuję w oparciu o indywidualne życzenia i sugestie Klienta. Moimi zaletami są: profesjonalizm, kreatywność, punktualność, także umiejętność stworzenia miłej i życzliwej atmosfery podczas każdej wycieczki.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług przewodnickich!

Rezerwacja: noclegów, wyżywienia oraz biletów wstępu do różnych obiektów w WARSZAWIE.

OPROWADZAMY TAKŻE GRUPY W JĘZYKU ANGIELSKIM I ROSYJSKIM.

Korzystając ze swojego dużego doświadczenia przewodnickiego oraz znajomości z ludźmi z branży turystycznej, proponuję Państwu również rozszerzenie mojej oferty przewodnickiej o pełne, kompleksowe usługi organizacyjne, czyli zajmę się: zarezerwowaniem noclegów, wyżywienia oraz biletów wstępu. Zdecydowanie ułatwi to Państwu zwiedzanie miasta i sprawi, że wycieczka do Warszawy będzie niezapomnianym przeżyciem i czystą przyjemnością. Nie muszą Państwo martwić się o szczegóły, zadbam o każdy drobiazg. Polecam!

Oferuję:

  • Szlaki standardowe np. Trakt Królewski (Plac Zamkowy, Kolumna Zygmunta III Wazy, Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście, zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza, Łazienki, Wilanów)
  • Szlaki tematyczne np. Fryderyka Chopina
  • Nowoczesne mobilne zestawy słuchawkowe
  • Usługi przewodnickie dla szkół (obsługa przewodnicka wycieczek szkolnych), dla firm, dla klientów indywidualnych
  • Układanie szczegółowego programu zwiedzania
  • Doradzanie, proponowanie zwiedzanych obiektów
  • Indywidualne traktowanie każdej Grupy/Klienta
Koszt organizacji wycieczki wynosi od 300 zł wzwyż w zależności od preferowanych miejsc zwiedzania, czasu trwania, ilości uczestników i innych Państwa oczekiwań odnoszących się do spraw organizacyjnych pobytu w Warszawie.